Debatranglijst

Welke debaters scoren het beste op Nederlandse debattoernooien? De onderstaande lijst is altijd actueel en wordt na ieder toernooi bijgewerkt. Het reglement is hier beschikbaar.

De Nederlandse Debatranglijst

Bijgewerkt tot: 26 november 2017  – laatst opgenomen evenement: Cicero te Tilburg.

Positie Positie Naam Vereniging Punten Toernooien
1 3 Floris Holstege LDU 2819 10
2 1 Devin van den Berg LDU 2779 7
3 2 Gigi Gil LDU 2767 7
4 7 Alex Klein UDS 2546 7
5 4 Daan Welling Trivium 2536 11
6 5 Roel Becker LDU 2336 9
7 9 Ybo Buruma LDU 2206 8
8 8 David Metz LDU 2199 11
9 11 Danique van Koppenhagen UDS 2036 6
10 6 Lisa Schallenberg LDU 2005 7
11 10 Emma Lucas LDU 1798 7
12 13 Nina Ramaswamy LDU 1725 9
13 12 Lennart van Laake LDU 1565 7
14 17 Pieter van der Veere UDS 1287 18
15 14 Josse van Proosdij Bonaparte 1284 6
16 16 Romée Lind LDU 1197 9
17 22 Louis Honée LDU 1176 12
18 18 Jelte Schievels UDS 1157 9
19 21 Henk van Zuilen Kalliope 1033 2
20 15 Tomas Beerthuis UDS 1000 1
21 23 Jop Flameling Spatha 990 14
22 19 Simon Martina-Perez LDU 983 4
23 26 Bram Joanknecht UDS 883 2
24 24 Bram de Rijk UDS 873 5
25 29 Niels Buijssen Delft 829 4
26 30 Merle Helmus LDU 800 3
27 27 Wieger Maris EDS 788 7
28 31 Lars Velthausz Delft 777 7
29 33 Axel Hirschel Bonaparte 773 12
30 28 Joeri Willems EDS 743 5
31 57 Wieger Kop LDU 710 4
32 39 Amber van Lochem Bonaparte 707 7
33 35 Joas Bakker LDU 700 8
34 32 Jeroen Wijnen LDU 699 9
35 45 Simone Landman Trivium 687 8
36 36 Victor Schippers DSDC 670 5
37 25 Emma van der Horst EDS 668 10
38 38 Rianne ’t Jong HML 629 5
39 44 Britt van Lochem Bonaparte 614 7
40 56 Jan-Pjotr Komen Regius 606 11
41 37 Jules Boog Bonaparte 603 5
42 94 Ike Lieshout Trivium 599 4
43 42 Jos Buijvoets Cicero 590 18
44 58 Sebastian Posthumus Meyjes RDS 585 8
45 40 Lizzy Groenenberg LDU 580 4
46 43 Urmi Pahladsingh EDS 566 2
47 85 Marike Breed Regius 551 14
48 112 Lana Moss Bonaparte 537 11
49 46 Ali Al-Khatib LDU 533 1
50 47 Tom Pouw Bonaparte 519 10
51 59 Jakob Hagenberg Bonaparte 485 12
52 41 Sonia Veltkamp Wolfert 482 5
53 49 Florine Rombach UCU 473 5
54 20 Sarah Rust RDS 470 2
55 48 Annabelle van Beusekom RDS 466 4
56 53 Jordy van Rijsingen RDS 450 5
57 67 Fenna ten Haaf EDS 444 10
58 69 Alwin Bakker Rhetorica 437 12
59 55 Jelle van Eijk EDS 426 9
60 34 Joost Kooiman Kalliope 412 4
61 77 Vivian van oosten Spatha 404 9
62 54 Rémy Visser LDU 403 3
63 50 Homer Wagenaar Kalliope 370 2
64 60 Linde Kremer Cicero 370 8
65 63 Zeno Glastra van Loon Bonaparte 361 16
66 61 Ruud de Joode Bonaparte 360 3
67 62 Joshua Paas Cicero 358 9
68 Veroniek van Praag Kalliope 350 1
69 64 Max Boiten Bonaparte 349 5
70 65 Martijn Otten LDU 343 2
71 66 Fenna van Berkel UDS 342 4
72 99 Katharina Jansen Rhetorica 340 8
73 73 Daan Spackler Trivium 339 10
74 68 Roel van Dongen Bonaparte 333 2
75 70 Harriët Bergman Bonaparte 327 3
76 51 Anastasia Grishkova LDU 324 4
77 103 Tom van Leur RDS 314 6
78 52 Bas Tönissen RDS 312 4
79 74 Sjoerd Stikvoort LDU 305 4
80 71 Andrei Voineagu UDS 300 7
81 75 Ezra Glasbergen CG 294 6
82 111 Mike Weltevrede Cicero 289 14
83 78 Menno Schellekens LDU 283 1
83 78 Serife Kurul LDU 283 1
83 78 Weronika Mincewicz – Podrecka LDU 283 1
86 105 Linsey Keur Kalliope 280 13
87 82 Lydia Vlagsma Trivium 277 6
88 83 Alex Panhuizen Cicero 260 5
89 86 Jorino van Rhijn Delft 256 9
90 109 Hendrik van Hout Willibrord 252 7
91 87 Jeroen van Mourik Hybris 250 1
92 90 Tom Geukemeijer Spatha 249 5
93 193 Dino Wildi Rhetorica 245 7
94 95 Marijn Bellemakers Willibrord 244 6
95 110 Joris Graff Kalliope 242 8
96 92 Renee Kooger UDS 240 2
97 97 Laura Verloop Cicero 222 6
98 98 Joost Westland Cicero 220 4
99 135 Fons van der Beek Delft 216 9
100 101 Allard Nieuwsteeg CG 212 2
101 173 Bas Nordkamp Trivium 209 7
102 100 Martijn Breken Bonaparte 207 7
103 196 Mare van den Putte DSDC 205 3
104 91 Jesse Hellendoorn Bonaparte 197 6
105 104 Roel Schoenmakers Cicero 195 3
106 72 Davy Fung Bonaparte / UDS 192 3
106 107 Tijmen Kerkhof Spatha 192 3
108 108 Angela Portocarrero UDS 192 4
109 96 Thomas Herder WSDC 191 3
110 113 Onno Blom LDU 190 1
111 106 Sophie Hooyman Trivium 188 5
112 115 Weronika Mincewicz-Podrecka LDU 187 1
113 191 Carli Kooijman Willibrord 186 4
114 89 Lise van der Meer Kalliope 180 2
114 114 Lotte Claassen Cicero 180 2
114 118 Steyn Koudenburg Kalliope 180 2
117 76 Gina Leyva-Freundt RDS 173 5
118 125 Marissa van der Vorm Cicero 172 7
119 121 Martijn de Ruiter Regius 170 1
120 171 Jimme van der Leij DSDC 170 3
121 122 Gabriela Avadu 169 3
122 123 Livia Blonk Bonaparte 164 5
123 124 Hanna Groenendijk UDS 163 3
124 126 Maura Gardeniers Bonaparte 161 5
125 93 Adrienne Huisman LDU 160 2
126 138 Elvire Landstra UDS 157 8
127 143 Ishika Chakraborty Delft 155 5
128 204 Tanya Srivastava Delft 155 7
129 237 Angela Carreda Rhetorica 154 3
130 128 Kirsten Golverdingen Bonaparte 153 4
131 129 Michael Naudé Rhetorica 151 5
132 130 Jaron van der Veer Bonaparte 150 1
133 245 Robin Dillerop LDU 150 2
134 131 Rokus Loef Spatha 148 3
135 133 Illy van der Putten Bonaparte 143 4
136 134 Marloes Boere Bonaparte 142 3
137 136 Jeanette van Eijk EDS 140 1
138 139 Rieks Taal Kalliope 138 2
139 127 Srdjan Miletic Rethorica 135 2
140 155 Marijn Man Trivium 134 9
141 156 Lisa van Vliet Cicero 132 6
142 140 Felix van Lawick DSD 128 2
143 132 Daan Valk Bonaparte 127 5
144 144 Nour Khachnaoui UDS 123 5
145 146 Daniël Springer EDS 120 1
145 146 Leon Klunder Kalliope 120 1
145 146 Liesbeth de Hooge Kalliope 120 1
145 146 Micha Beekman Bonaparte 120 1
145 146 Walter Freeman Bonaparte 120 1
150 120 Anna Vasylyeva Rhetorica 120 3
150 154 Jan-Willem van Wouw Cicero 120 3
152 142 Thomas Devine Rhetorica 119 3
153 157 David van Driel LDU 110 1
153 157 Jana Elbrecht UCU 110 1
155 161 Frederieke Dölle Kalliope 108 3
156 163 Alexandra Klein Bonaparte 105 4
157 141 Luuk Nugteren EDS 104 2
158 176 Aaldert Kuijk GDS 104 3
159 177 Jeffrey Boertien Kalliope 104 4
160 170 Simon Frijns Chronos 103 2
161 164 Bart Hordijk Trivium 102 11
162 166 Nathania Engelhardt WD 94 4
163 167 Nikolai Bentvelzen Cicero 94 5
164 162 Daan Sanders UCU 93 4
165 174 Asma Lamghaouch Hybris 87 2
165 174 Tessa Heemskerk Hybris 87 2
167 119 Alex ten Brink UDS 84 2
168 180 Eric Beverloo EDS 80 2
169 181 Lotte Kremer Spatha 77 3
170 189 Jordi Duval Trivium 75 6
171 185 Sjoerd Kalisvaart Kalliope 71 3
172 182 Migle Povilenaite EDS 71 4
172 194 Simone Hoogveld EDS 71 4
174 186 Thierry Pol Trivium 71 7
175 Koen Castemiller EDS 70 1
175 187 Roos Veenema UDS 70 1
175 Lukas Joosten DSDC 70 1
175 Marlise Huijzer UDS 70 1
179 190 Riley Schneider Regius 68 4
180 169 Bart Kuin EDS 67 4
181 Sofie Buesink Trivium 66 3
182 192 Jeroen Ginjaar LDU 65 2
183 221 Johannes Algermissen Trivium 64 3
184 223 Merel de Vries Bonaparte 64 4
185 212 Steven Glen Bonaparte 64 5
186 221 Cato Brinkhof Spatha 62 3
187 196 Erik Houwing Kalliope 60 1
187 Javier Baez Garcia Rhetorica 60 1
189 199 Joost de Graas EDS 60 2
190 201 Huyen Nguyen EDS 60 4
191 184 Tom Kamphuis Bonaparte 60 6
192 202 Becky Mikova EDS 59 2
192 202 Pelle Keulen EDS 59 2
194 258 Ellen Goltstein Trivium 58 3
195 229 Dirk van Gerven Cicero 53 6
196 145 Christian Tricahyono EDS 50 1
196 183 Frederique Joosten WSDC 50 1
196 207 Hendrik Buma EDS 50 1
196 207 Khaleel Rajwani Rhetorica 50 1
196 207 Marit Golverdingen Kalliope 50 1
196 199 Oscar Abraham Cicero 50 1
202 211 Max de Kwaasteniet UDS 50 5
203 213 Albert Santoso Delft 48 3
204 271 Lisa Eijgenhuijsen Cicero 48 6
205 428 Daniel Dekkers Trivium 47 3
205 220 Ruben van Berk EDS 47 3
207 214 Franka van Warmerdam RDS 47 5
208 210 Theo Metz Kalliope 46 2
209 195 Luuk Hopman Delft 45 2
210 344 Gijs Munnekom UDS 45 4
211 216 Mischa Sibbel UCU 44 3
211 242 Cindy Willhelm EDS 44 3
213 218 Cas Hariri Cicero 44 4
214 292 Lisa Knodt Rhetorica 42 3
215 205 Jose Alejandro Marchena Bonaparte 42 5
216 225 Emma Keulen Cicero 40 1
216 225 Geert Vergoossen Chronos 40 1
216 225 Noel Coenraad Chronos 40 1
216 Tom Huijdts Bonaparte 40 1
220 244 Ryoji Yoshisada UDS 40 5
221 230 Léon Cassanelli Bonaparte 39 2
222 255 Marina Louiza Markatou Rhetorica 39 3
223 286 Carlon Knight EDS 38 2
224 377 Sacheendra Talluri Delft 38 3
225 231 Menso Rappoldt Kalliope 38 5
226 215 Jelmer Klazema Bonaparte 38 7
227 282 Moon van der Pas RDS 37 5
228 234 Beatriz Meléndez LDU 36 2
229 235 Eliza Arts Cicero 36 4
230 236 Stijn van Uffelen Trivium 35 2
231 272 Stefan Gaillard UDS 34 2
232 239 Henry Tang Delft 34 4
233 240 Franka Boender Kalliope 33 3
234 168 Florentine Friedrich Rhetorica 32 2
234 240 Clemens Schally UCU 32 2
236 243 Kristina Kingma Trivium 32 3
237 Bastiaan Mudde EDS 31 2
238 245 Andrew Silonero LDU 30 1
238 245 Jordy van Lith Cicero 30 1
238 245 Mark-Jan Versluis EDS 30 1
238 245 Sofia Vazquez Rhetorica 30 1
238 245 Wietse Nijhuis RDS 30 1
243 252 John Pankov Cicero 30 2
244 165 Ernst Röell UDS 30 3
245 255 Przemek Baran EDS 29 2
246 258 Anna Goense Delft 28 2
246 258 Michel Klijmij Coornhert 28 2
248 262 Duncan Bart Regius 28 3
248 262 Yonna Hali Kalliope 28 3
250 371 Abhishek Kumar Delft 27 2
250 264 Peter Verloop EDS 27 2
252 238 Annemarijn Tamminga EDS 26 2
252 267 Bjorn Bleumink Kalliope 26 2
252 267 Caleb Meyer UCU 26 2
252 267 Wouter van Tongeren Kalliope 26 2
252 393 Vidan Samardzic Trivium 26 2
257 272 David Hordijk Cicero 25 1
257 272 Floor Lansink Trivium 25 1
257 272 Jonas Heid LDU 25 1
257 272 Maarten Acda Bonaparte 25 1
257 Rifka Roos DSDC 25 1
257 Robin Blackwell ? 25 1
257 David van Son ? 25 1
264 233 Kristina Tranakieva LUC 25 2
264 257 Josse Muller Kalliope 25 2
266 280 Ina Vollmer Delft 25 3
266 413 Jasper Spijker Cicero 25 3
268 283 Marlies Huijssoon Kalliope 24 1
268 283 Maurice Rosman Spatha 24 1
268 Vladimir Cristea EDS 24 1
271 285 Jules Sekimonyo Delft 24 2
272 286 Eric Wolf Rhetorica 23 1
272 286 Jelske de Kraker WD 23 1
272 286 Jurre Thiel Bonaparte 23 1
272 286 Martijn Deibel UDS 23 1
272 286 Valerie Schulte Nordholt UDS 23 1
272 Mishael Qadeer Rhetorica 23 1
272 George Collison Rhetorica 23 1
279 407 Rayo Verweij RDS 23 2
280 206 Susan Brand UDS 22 1
280 293 Inge Razenberg UDS 22 1
280 293 Jennifer Lijcklama à Nijeholt UDS 22 1
280 293 Ramon van Schaik UDS 22 1
280 Aaron Raj EDS 22 1
285 216 Snandan Sharma UDS 22 2
286 298 Femke Uithol HML 21 1
286 Isa Dijkstra DSDC 21 1
286 298 Isabella Hoppe HML 21 1
286 298 Jack Dignam Kalliope 21 1
286 Roland Walles Chronos 21 1
286 Leon Kersten Chronos 21 1
292 224 Joshua Duffy Rhetorica 21 2
293 306 Koen Voors Bonaparte 21 3
294 307 Freddy Augustin Rhetorica 20 1
294 307 Michael Tai EDS 20 1
294 171 Michiel van der Zee Bonaparte 20 1
294 307 Rosa Syrah Bonaparte 20 1
298 313 Alessandro Sona Chronos 19 1
298 313 Esther Wisse Wolfert 19 1
298 313 Fatma Çapkurt Cicero 19 1
298 313 Jeroen van Bennekom Bonaparte 19 1
298 313 Manisha Sethia Chronos 19 1
298 313 Markus Jungnickel UCU 19 1
298 313 Mi Lika EDS 19 1
298 313 Rens Raemakers Cicero 19 1
298 313 Travis Knight EDS 19 1
307 427 Victor Domen Cicero 19 4
308 305 Fabian Beitsma LUC 18 1
308 328 Elen Goltstein Trivium 18 1
308 328 Trevis Knight EDS 18 1
311 280 Martijn Tervelde Cicero 18 2
312 331 Lucia Beloqui Delft 17 1
312 267 Robbert van Dijk Cicero 17 1
312 331 Sabir Ikram EDS 17 1
312 331 Yuri van Buul Cicero 17 1
312 Satya Ammu Delft 17 1
312 Abishek Kumar Delft 17 1
318 336 Hemang Chawla Delft 17 2
318 336 Max Pepels Cicero 17 2
318 407 Byron Dolon EDS 17 2
321 338 Bramesada Prasastyoga Delft 16 1
321 338 Julia Sendula EDS 16 1
321 338 Maarten Ghielen Trivium 16 1
321 338 Perley van het Kruys Wageningen 16 1
325 344 Jeroen van Wijk Bonaparte 16 2
325 344 Özhan Kenc Trivium 16 2
325 344 Salo Marcus Wolfert 16 2
328 327 Ghislaine Umuhire Bonaparte 16 3
329 348 Alexander Smit Bonaparte 15 1
329 348 Charlotte de Beus DSD 15 1
329 348 Elise Eijgenhuijsen RDS 15 1
329 348 Laura Lefèvre Rhetorica 15 1
329 348 Robin Baas WD 15 1
329 348 Wouter de Waart UDS 15 1
335 356 Ilke Klumperbeek 15 2
336 264 Ivo Seinen Kalliope 14 1
336 264 Maaike Mulder Kalliope 14 1
336 360 Karin Spong Trivium 14 1
336 360 Loïs Span Kalliope 14 1
336 360 Tabitha Hunte Bonaparte 14 1
336 Reinout Slee DCB 14 1
336 Lena Martinović EDS 14 1
336 Reinier Veld DCB 14 1
344 219 Nienke Both Kalliope 13 1
344 363 Dhruv Sanghavi Rhetorica 13 1
344 George Kollias Cicero 13 1
344 363 Linn Von Engelbrechten Rhetorica 13 1
344 356 Nikki Rie van der Meer UCU 13 1
344 Anne van Gils Chronos 13 1
350 365 Angela Caredda Rhetorica 12 1
350 Gabriela Stanimirova RDS 12 1
350 365 Niek Meurs Delft 12 1
350 365 Sterre Fest EDS 12 1
350 Guillermo Enrique Gutierrez Neri Delft 12 1
350 Dorin Giurgi UDS 12 1
356 368 Sebastian Krantz RDS 12 2
356 368 Zan Mlakar UDS 12 2
356 Laurens van Doorn EDS 12 2
359 370 Thomas Kropff UDS 12 3
360 371 Anne Panzlaff EDS 11 1
360 371 Myrte Hollander LDU 11 1
360 Annelie Boeren LDU 11 1
363 407 Isis van Noort Cicero 11 2
364 375 Pim Roterman Bonaparte 11 3
365 Elini Sardina UCU 10 1
365 Jerry Tang UCU 10 1
365 377 Laura Huijts UDS 10 1
365 377 Linde Varossieau EDS 10 1
365 377 Stefan ten Hertog Trivium 10 1
365 377 Yewon Cha Delft 10 1
365 Haobai Guo EDS 10 1
365 Susan Beerling Rhetorica 10 1
373 386 Florian van den Akker Spatha 10 3
374 387 Aljoša Slameršak Trivium 9 1
374 356 Bernice Wesselink WD 9 1
374 387 Jamiel Arens WSDC 9 1
374 Nam Quang Du EDS 9 1
374 387 Tim Alers Kandinsky 9 1
374 387 Timo Vogel Kandinsky 9 1
374 Justin Seydoux UDS 9 1
381 392 Perly van het Kruys WD 9 2
381 Nicolas Mahy Bonaparte 9 2
383 393 Allard van Duijn LDU 8 1
383 393 Barbara Christ Trivium 8 1
383 393 Christopher Wuthe Cicero 8 1
383 393 Dat Tran Cicero 8 1
383 Fenna Selman UCU 8 1
383 Friso Scheepstra UCU 8 1
383 393 Joris Bouman 8 1
383 393 Lisanne Fung Fen Chung 8 1
383 393 Naomi de Zeeuw EDS 8 1
383 393 Tjietse Broeders Cicero 8 1
393 359 Jeroen Bijvoet Bonaparte 8 2
393 404 Kawe Bitaraf Delft 8 2
393 404 Nam Quang Du EDS 8 2
393 404 Willem Brouwer Bonaparte 8 2
397 326 Jurre Honkoop LUC 7 1
397 407 Emma Gerritsen 7 1
397 407 Fardin Azimi Delft 7 1
397 407 Michail Dobruskin EDS 7 1
397 Marija Mamuza EDS 7 1
397 Christine Hu EDS 7 1
397 Anette Mäletjärv AUC 7 1
397 Viktoria Kaffanke AUC 7 1
397 Jochem van Mierlo UDS 7 1
397 Jobke Visser UDS 7 1
407 252 Viviane Lindenbergh Bonaparte 7 2
408 414 Anna Bloemert 6 1
408 414 Arnold Cekodhima EDS 6 1
408 414 Denise Winters 6 1
408 374 Garrick Richardson Cicero 6 1
408 414 Hyunku Zuco Kim EDS 6 1
408 414 Laurin Wirth EDS 6 1
408 414 Misha Stocker RDS 6 1
408 414 Niels Zuurbier Cicero 6 1
408 414 Quang Du EDS 6 1
408 414 Ruben Bastiaanse Cicero 6 1
408 414 Tim Holthuijsen 6 1
408 414 Wouter Uijens Coornhert 6 1
420 375 Danique Linders Trivium 6 2
421 428 Cecilia Uitermark RDS 5 1
421 428 Chelsea Elikem Azumah RDS 5 1
421 428 Frederike Rübsam Kalliope 5 1
421 428 Kalle Kivinen Kalliope 5 1
421 428 Marit van Sommeren Spatha 5 1
421 428 Reebien Esmaeel EDS 5 1
421 Amber Dave ? 5 1
421 Ayush Dhall ? 5 1
429 466 Maciej Gadzala Cicero 5 2
430 435 Alex Williams Cicero 5 4
431 254 Jip Rietveld Wolfert 4 1
431 383 Joessi Moorman EDS 4 1
431 436 Bruno Aravena Rhetorica 4 1
431 436 Gerson Desouza Delft 4 1
431 436 Jeremiah Koshy Rhetorica 4 1
431 436 Joan Sai Cicero 4 1
431 Gabriëla Avadu ? 4 1
431 Sijmen Huizenga ? 4 1
439 440 Ben van Duren Kalliope 3 1
439 440 Erwin Waijer Kalliope 3 1
439 440 Henk van Eer Trivium 3 1
439 440 Iris Vergeer Spatha 3 1
439 440 Jeroen Poortstra UDS 3 1
439 Jiayi Du ? 3 1
439 440 Joske Wein Spatha 3 1
439 440 Kevin Kerk EDS 3 1
439 Leonie Da Col ? 3 1
439 440 Phillip Sokolov Spatha 3 1
439 Elisa de la Serna Rhetorica 3 1
439 Kasper Sukselainen Rhetorica 3 1
451 451 Alexander Thomin Cicero 2 1
451 451 Andrea Zonnekus Cicero 2 1
451 451 Anna Easton DSD 2 1
451 451 Bert van Dijk Cicero 2 1
451 451 Elikem Azumah RDS 2 1
451 451 Fleur Lyklama DSD 2 1
451 451 Jeroen Hut Kalliope 2 1
451 451 Job Mertens RDS 2 1
451 451 Kevin Visser EDS 2 1
451 451 Kyra Lolkema Wolfert 2 1
451 451 Sam van den Boogaard Spatha 2 1
451 451 Suzanne Klaassen Cicero 2 1
451 451 Tomas Karssies EDS 2 1
451 Ahmad Hassan Bonaparte 2 1
465 Adam Benmhend LDU 1 1
465 466 Lotte Dekker 1 1
465 Lucy McManus LDU 1 1
465 466 Max van Dun Cicero 1 1
465 466 Micheal van Gelder EDS 1 1
465 466 Naomi Rumkorf 1 1
465 466 Phuong Anh Nguyen Fortuna 1 1
465 466 Rebecca Poort Fortuna 1 1
465 466 Suze Bloks UDS 1 1
465 466 Timo Dijkstra Twente 1 1
465 466 Wissam Chalabi Delft 1 1
465 466 Yoann Latzer Twente 1 1
465 Gauri Kant EDS 1 1
465 Jakub Sikora EDS 1 1