Nederlandse Debatranglijst

Welke debaters scoren het beste op Nederlandse debattoernooien? De Nederlandse Debatranglijst wordt na elk toernooi in Nederland (dat aan de voorwaarden voldoet) geüpdatet. Wanneer je niet meer op de Debatranglijst wil staan, stuur dan een mailtje naar info@debatbond.nl of spreek een van de bestuursleden van de Debatbond aan. We halen je zo snel mogelijk van de lijst af.

De gehele lijst met resultaten per toernooi kan hier gevonden worden. De tabel hieronder is een verkorte versie. Debaters met een sterretje (*) achter hun naam hebben ervoor gekozen om slechts in één taal mee te doen. Daarom worden hun beste drie toernooien meegenomen en wordt het gemiddelde van die drie toernooien aan hun totaal toegevoegd.

De hoogst haalbare score is 400. De hoogste score tot nu toe is behaald door David Metz, met een score van 389. Onderaan deze pagina vindt u een overzicht van alle personen die de lijst hebben aangevoerd.

Laatst meegenomen toernooi: Leiden Open (02-03-2021)

RangNaamTotale ScoreAantal Toernooien
1 (+1)Roel Schoenmakers3735
2 (+3)Elian Lavrijsen3354
3 (+4)Lotte Claassen3224
4 (+9)Harmen de Jong3134
5 (+4)Jos Buijvoets*3053
6 (+5)Jonathan Kellogg2974
7 (+18)Daan Spackler2964
8 (+23)Katharina Jansen2903
9 (-1)Sebastian Posthumus Meyjes2904
10 (-9)David Metz2893
11 (+1)Angela Caredda2864
12 (+2)Friso Scheepstra2714
13 (+2)Maarten van Unnik2685
14 (-11)Marike Breed2643
15 (+3)Marijn Bellemakers2634
16 (-10)Joris Graff2593
17 (+2)Amber van Lochem*2553
18 (+2)Alwin Bakker2393
19 (+2)Joep van Heugten2324
20 (+3)Lucy McManus*2273
21 (-17)Fabian Beitsma*2232
22 (0)Enrique Gutierrez*2164
23 (+3)Reeti Sarkar*2112
24 (+10)Laura van Helmond2064
25 (+2)Dhaval Shah*2042
26 (-16)Dino Wildi*2032
27 (-11)Rins Hylkema2023
28 (+1)Romée Lind1982
29 (+1)Emma Lucas1962
30 (+3)Jeroen Wijnen1832
31 (+6)Louis Honee1712
32 (+8)Ziga Jug*1673
33 (+8)Mike Weltevrede*1652
34 (+34)Franka Boender1633
35 (+8)Lukas Joosten1622
36 (+18)Linsey Keur1402
37 (-14)Pjotr Koster1382
38 (+15)Patrick Schmiermann1325
39 (+16)Nikola Michaylov*1251
40 (-12)Matthijs Schut1242
41 (+17)Zeno Glastra van Loon1232
42 (+18)Frits Geelhoed1222
43 (-8)Max Zaslove1214
44 (+17)Zuzanna Ściborska*1151
45 (+17)Britt van Lochem*1131
46 (+17)Paulina Hernandez Sainz*1121
47 (+17)Noah van Dansik1123
48 (+22)Saskia Bergmann*1051
49 (-1)Anna Filiptseva*1052
50 (+21)Marina Louiza Markatou1022
51 (+21)Axel Hirschel*1001
51 (+21)Jelte Schievels1001
53 (+23)Jop Flameling981
54 (+23)Jan-Pjotr Komen*971
55 (+23)Lizzy Groenenberg941
56 (+25)Lion Seiffert*933
57 (+25)Joas Bakker901
57 (+25)Tom van Leur901
59 (-23)Emma van der Horst881
59 (+27)Martín Vernon Fernández*881
59 (+27)Carli Kooijman881
62 (-30)Hilde Rongen*851
63 (-15)Tatjana Stanic*852
64 (+24)Sofie Buesink854
65 (-24)Reja Debevc*841
66 (-22)Maarten Weinrich*792
67 (+27)Leonora Verveld782
68 (-12)Ryoji Yoshisada*762
69 (-22)Joris Bouman751
70 (+29)Lana Moss721
70 (+29)Naomi Rumkorf*721
72 (+32)Tyler nash*691
73 (+32)Lotte Dekker681
74 (+70)Madeleine Tempelman*671
74 (+32)Sander Blankestein*671
76 (-30)Mara Burgstede672
77 (-)Yige Liu661
78 (+30)Kail Crystal*641
79 (-28)Igor Pemberton631
80 (+30)Piet Gotlieb611
81 (+31)Jasper van Beurden581
82 (-30)Timo Pitstra*571
82 (-25)Anna Cox571
82 (+31)Amal Maatoug571
82 (+31)Romme Koldenhof*571
86 (+32)Fenna ten Haaf561
86 (+32)Linde Kremer561
86 (+32)Merle Helmus561
89 (+39)Abhratej Sahoo521
89 (+39)Yannis Daguenet*521
91 (+41)Sean Elfar501
92 (+42)Bastiaan Mudde492
93 (+44)Itai Ben Avi481
93 (+44)Alessandro Sona*481
95 (+48)Jannis Schneider*451
96 (-46)Emiliano Hernandez*441
96 (-)Marvin Tandy*441
98 (+50)Rebecca Baaijens412
99 (+53)Leon Kersten391
100 (-32)Shakya Wickramanayake361
100 (+55)Pieter Versloot*361
102 (+88)Dessi Mezinova*362
103 (+58)Marta Sampers351
104 (+59)Rishabh Sharma*352
105 (+60)Henry Verhoeff331
105 (+60)Thomas Calcagno*331
107 (+60)Hugo Norg332
108 (+60)Daria Zagorodnii*321
108 (+60)Francisco Arsénio*321
108 (+60)Naomi Zijderveld321
108 (+60)Tessa Hids321
112 (+66)Zhejia Hu*281
112 (+66)Michelle Moonen281
112 (+66)Ionela Simona Miron*281
115 (+71)Denise Winters251
116 (+7)Sanne Veerhuis*241
117 (+73)Ewan Wadd*231
118 (+77)Neila Bakija221
119 (+81)Aryan Bhattacharjee*201
119 (+81)Rik Sinnige201
121 (+81)Camila Gómez Laufer191
122 (+97)Ralph Ivar Berkman192
123 (+80)Shashank Sadanand Amin181
124 (+82)Bas de Bruijn182
125 (+23)Allyn Nelissen171
126 (+49)Silke Zwart162
127 (+82)Adi Cohen Berko*151
128 (+84)Pieter van der Veere141
129 (-)Dorotea Igrec121
130 (+94)Daniël Schiepers101
131 (+96)Dirk van Gerven91
132 (+97)Simone Hoogveld81
133 (+100)Kian Versteeg71
134 (+89)Massine Dahmaza*51
134 (+103)Maxim Notermans51
136 (+103)Bastiaan van Hoorn41

Geschiedenis van nummers 1

NaamVereniging(en)VanTotAantal maanden
Tomas BeerthuisUtrecht Debating Society1-1-201319-5-20134
Jeroen HeunErasmus Debating Society19-5-201325-5-201412
Alex KleinUtrecht Debating Society25-5-20141-11-201517
Daan WellingLeiden Debating Union, NSDV Trivium1-11-201519-4-20165
Devin van den BergLeiden Debating Union19-4-201626-11-201719
Floris HolstegeLeiden Debating Union26-11-20178-3-20183
Devin van den BergLeiden Debating Union8-3-20183-1-20199
Linsey KeurGDS Kalliope3-1-20196-3-20192
Franka BoenderLeiden Debating Union6-3-201924-4-20191
David MetzLeiden Debating Union24-4-20192-3-202122
Roel SchoenmakersTDV Cicero2-3-202110-3-20210

Geef een reactie